از همه جا

 

   
   

www.fekreno.org

   

 

 

   

با سايت فكرنو به سرزمين خلاقيت سفر كنيد

   

 

 

   

Iranian Creativity Website-land of creativity

   
         
 

 

رها كردن

 

 

English  Creativity Articles

English   Creativity   Links

   
 

منبع : کتاب " ده قانون انسان بودن " نام نویسنده: دكتر شری كارتر اسكات-مترجم: زكیه موسوی رضوی-انتشارات: نسل نواندیش

       
       

 

 

 

 

 

 

 

       
   

 

 

رها كردن عمل ساده گذاشتن و گذشتن است. شما می‌توانید در هر شرایطی یا مسئولیت را بپذیرید و سعی كنید تا كارها انجام بپذیرند یا می توانید آن را رها سازید. هیچیک  از انتخاب‌های شما نه بهترند نه بدتر. هر شرایطی متفاوت است و در هر مورد، تنها «شما» خواهید دانست انجام دادن چه چیز درست است. مواقعی پیش می‌آید كه نیاز خواهید داشت فقط رها كنید و بروید. در زندگی‌تان مواقعی پیش می‌آید كه نیاز خواهید داشت بعضی از باورهایی را كه شما را از خلق حقیقت خود باز می‌دارد، رها سازید.
احساس دیگری كه غالبا در ذهن مردم كمین كرده است، خشم است. این خشم می‌تواند در ذهن ناخودآگاه آنان زخمی ایجاد نماید كه جریان قدرت طبیعی آنان را برای خلق زندگی‌شان مسدود سازد. آنان از روی عمد آنقدر بر احساسات منفی خود متمركز می شوند كه نسبت به قدرت بخشش و رها كردن خود كور می شوند. گاهی خاطرات منفی می تواند ذهن شما را شلوغ كند و فضای مورد نیاز برای تصور و ایجاد یك زندگی بر اساس خواستتان را اشغال نماید. در مواقع دیگر نیآز به رها كردن شرایطی دارید تا بتوانید واقعیتی بهتر بیافرینید. صرف نظر از اینكه چه احساس یا عقیده‌ای در ضمیر ناخودآگاهتان مانع می گردد واقعیت خود را بسازید، می توانید با به خاطر آوردن آن دو درسی كه قبلا آموختید- آگاهی و رضایت- رها ساختن آن را فراگیرید. وقتی شما از موانع سر راهتان آگاه شدید و مایل بودید آن را رها سازید، به زمین و تمام كائنات علامتی می‌دهید دال بر اینكه آماده ساختن آن زندگی‌ای هستید كه همواره می‌خواسته‌اید.

       
           
     

   
           
           
     

   
             
   

مطالعات مختلف و خلاقیت

       
   

به منظور  رشد خلاقیت  در انسان و بروز ایده های نو  لازم است آدمی در زمینه های  مختلف مطالعه کند  و برخورد اندیشه ها و موضوعات مختلف می تواند در گذر زمان زمینه ساز بروز ایده های جدید در ذهن انسان باشد  صفحه  از همه جا در سایت فکرنو تلاش می کند در هر زمینه  موضوعی  هر چند کوتاه  به خواننده ارائه نماید  و بدین  طریق او را وادار به اندیشه نماید

 

   
             
             

 

 

بازگشت به صفحه اصلی  

 

 

 

 

 

 

         جستجو در سايت فکر نو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               
  برای اطلاع از به روز شدن سايت  فکرنو  ، ابتدا نام و سپس  پست الکترونيکی  خود را وارد نماييد.      

 

 

All Rights Reserved