از همه جا

 

   
   

www.fekreno.org

   

 

 

     

با سايت فكرنو به سرزمين خلاقيت سفر كنيد

   

 

 

     

Iranian Creativity Website-land of creativity

   
           
 

 

انرژی گیاهان

 

 

English  Creativity Articles

English   Creativity   Links

   
 

منبع :برگرفته از http://saamaadhii.blogfa.com

       
       

 

 

 

 

 

 

 

       
     

 

 پیشینیان ما از اسراری مطلع بودند ؛ که مدت هاست فراموش شده است . آنها باور داشتند که گیاهان ، بوته ها ، گل ها ، رستنی ها و درختان مخلوقاتی هستند که خداوند به آنها جان و روان بخشیده است . آنها زنده هستند ؛ تنفس می کنند ؛ و هوشیارند . گذشتگان ما با آگاهی و عشق ، احساس می کردند که نیروی خاصی در گیاهان جاری ست که می تواند مستقیما با بشر ارتباط برقرار کند . بسیاری از جوامع به ارزش وجود گیاهان و درختان واقف بوده اند و در بسیاری از افسانه ها ، از درختان به عنوان یک مظهر یاد شده است .


امروزه ، از طریق استفاده از پلی گراف ها*و یا عکس برداری و آزمایش های کنترل شده ، نیروی روانی گیاهان و رفتار عجیبشان کشف شده است . اکثر گیاه شناسان و فیزیولوژیست های نباتات درک کرده اند که گیاهان دارای حس ششم به خصوصی هستند . به نظر می رسد که گیاهان قادر به شنیدن ، دیدن ، لمس کردن ، بوییدن و آزمودن هستند ؛ و فراتر از این قادرند با دیگر موجودات زنده به روشی که با مجهزترین وسایل علمی کشف شده ؛ ارتباط برقرار کنند .


بدون شک انسان می تواند مستقیما با گیاهان رابطه برقرار کند و با آنها تبادل انرژی داشته باشد . اگر انسان طبیعت را بشناسد ؛ قادر می شود از گیاهان و روح پاک طبیعت بهره ببرد . روح طبیعت ، انرژی ای ست که موجب ایجاد نیرو ، نشاط ، دوستی ، رشد و پیشرفت می شود . با شناخت درست طبیعت ، انسان می تواند بزرگ ترین نیروها و انرژی های آفرینش را تحت کنترل خود درآورد و از آن برای تکامل خود و دیگران استفاده کند . با افزایش و توسعه ی آگاهی ، می توان درک کرد که گیاهان حقیقتا دارای حواس ، احساس ، هیجان ، هوشیاری و روح هستند .


. دستگاه پلی گراف ، وسیله ای ست که برای کشف حالات درونی افراد اختراع شده و می تواند هرگونه تغییرات در کیفیت تنفس ، فشار خون ، ضربان نبض و تعریق ناشی از هیجانات احساسی و عاطفی را روی نوار مخصوص ثبت کند و با توجه به همین تغییرات ، متخصصین می توانند سخن راست را از دروغ تشخیص دهند .

 

   

   
             
       

   
             
             
       

   
               
     

مطالعات مختلف و خلاقیت

       
     

به منظور  رشد خلاقیت  در انسان و بروز ایده های نو  لازم است آدمی در زمینه های  مختلف مطالعه کند  و برخورد اندیشه ها و موضوعات مختلف می تواند در گذر زمان زمینه ساز بروز ایده های جدید در ذهن انسان باشد  صفحه  از همه جا در سایت فکرنو تلاش می کند در هر زمینه  موضوعی  هر چند کوتاه  به خواننده ارائه نماید  و بدین  طریق او را وادار به اندیشه نماید

 

   
         
     

در صورتی که علاقمند هستید خبرهای  آموزشی از طریق پیامک برای شما ارسال شود

شماره تلفن همراه خود را در خبرنامه پیامکی ثبت فرمایید

 

   

 

 

بازگشت به صفحه اصلی  

 

 

 

 

 

 

         جستجو در سايت فکر نو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               
  برای اطلاع از به روز شدن سايت  فکرنو  ، ابتدا نام و سپس  پست الکترونيکی  خود را وارد نماييد.      

 

 

All Rights Reserved