از همه جا

 

   
   

www.fekreno.org

   

 

 

   

با سايت فكرنو به سرزمين خلاقيت سفر كنيد

   

 

 

   

Iranian Creativity Website-land of creativity

   
         
 

 

پاسخ‌های شما در درون خودتان نهفته است

 

 

English  Creativity Articles

English   Creativity   Links

   
 

منبع : کتاب " ده قانون انسان بودن " نام نویسنده: دكتر شری كارتر اسكات-مترجم: زكیه موسوی رضوی-انتشارات: نسل نواندیش

       
       

 

 

 

 

 

 

 

       
   

 

 

تمام پاسخ‌هایی كه به دنبال آنها هستید از قبل در دسترس‌تان است، تنها كاری‌كه باید انجام دهید این است كه به درون نگاه كند، بشنوید و به خود اعتماد كنید. شما خود به تنهایی عاقل‌ترین معلم خود هستید. در اعماق وجودتان آنچه را باید بدانید می‌دانید. ما همه مالك دی.ان.ای معنوی هستیم و آن خرد درونی ماست كه در درون ما می‌ماند و پیام‌هایی‌درباره مسیر زندگی‌مان ارسال می‌نماید. اینها پیام‌ها، علائم یا جهت‌نماهایی هستند از منبع درونی شهود، كه شما را به سوی زندگی اصلی‌تان راهنمایی می كنند. سرنخی است كه نشان میدهد چیزی حقیقتا یك پیام است: هر قدر هم كه سعی كنید آن را نادیده بگیرید؛ از بین نمی رود. آنقدر ظاهر می‌گردد تا شما حاضر به شنیدن و محترم شمردن آن شوید. حتی اگر نسبت به آنها باز و پذیرا نباشید، مهم نرست كجا پنهان شده باشید چون شما را می‌یابند.
وقتی به پیام‌های درونی خود اعتنا كنیم زندگی راحت‌تر پیش می‌رود. پیام‌های درونی وسیله ارتباطی ما با تمام آگاهی‌های نهفته درونمان هستند. فرقی نمی كند پیام‌هایتان خود به شكلی ظاهرا مضحك آشكار كنند یا به اشكالی مستقیم‌تر. تمام پیام‌ها، چه احمقانه باشند چه غیراحمقانه، راهنماهای قدرتمند واقعی هستند كه راه دستیابی مستقیم شما را به آگاهی درونی فراهم می‌كنند. اگر به دقت به پیام‌ها گوش كنید، می‌توانید با طول موج این اطلاعات ارزشمند هماهنگ شوید. مضمون قانون نه اینست كه با این پیام‌ها هماهنگ شوید و به آنها و پاسخ‌هایی كه از اعماق وجود خود می‌شنوید، احترام بگذارید. برای آگاه شدن و احترام گذاشتن به آگاهی درون خود، شما نیاز به فراگیری درس‌های شنیدن، اعتماد كردن و الهام دارید. این درس‌ها شما را به جایی درونتان راهنمایی خواهند كرد كه از آنجا می‌توانید به تمام پاسخ‌های مورد نیاز خود درباره اینكه چه چیز حیات شما را بر روی كره زمین رضایت‌بخش خواهد كرد دس یابید.

       
           
     

   
           
           
     

   
             
   

مطالعات مختلف و خلاقیت

       
   

به منظور  رشد خلاقیت  در انسان و بروز ایده های نو  لازم است آدمی در زمینه های  مختلف مطالعه کند  و برخورد اندیشه ها و موضوعات مختلف می تواند در گذر زمان زمینه ساز بروز ایده های جدید در ذهن انسان باشد  صفحه  از همه جا در سایت فکرنو تلاش می کند در هر زمینه  موضوعی  هر چند کوتاه  به خواننده ارائه نماید  و بدین  طریق او را وادار به اندیشه نماید

 

   
             
             

 

 

بازگشت به صفحه اصلی  

 

 

 

 

 

 

         جستجو در سايت فکر نو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               
  برای اطلاع از به روز شدن سايت  فکرنو  ، ابتدا نام و سپس  پست الکترونيکی  خود را وارد نماييد.      

 

 

All Rights Reserved