لوح فشرده  مجموعه  مقالات  سایت فکرنو  هدیه ای مناسب از طرف شما  برای مدیران اساتید دانشگاه ، کارشناسان ، دانشجویان ،  معلمان،  دانش آموزان  ، کارمندان ، خانم های خانه دار  و بسیاری دیگر از علاقمندان                                                           برای خرید لوح فشرده سایت فکرنو  به بخش فروش نرم افزار مراجعه فرمایید.                                          با تشکر   گروه علمی سایت فکرنو   

   ایجاد دفاتر كار همراه  به همراه اعتماد سازی ، فرصتی برای کارآفرینان

 

   
   

www.Fekreno.org

 

 

 

 

 


توضیح : به درخواست سایت فکرنو  مطلبی   توسط خانم فرشته فروغی  در خصوص دفاتر کار همراه  تهیه  و ارسال شده است  و علاقمندان می توانند با  مطالعه این مطلب با موضوع  نسل جدید  دفاتر کار همراه   آشنا شوند

 شما تازه وارد دنیای کسب و کار شده اید یا به فکر توسعه بازار فعالیتها و خدمات خود هستید و می خواهید در همه جا و همه حال با مشتریانتان در ارتباط باشید، در جستجوی یک دفتر کار هستید تا هم امکان حفظ ارتباط شما با مشتریان برقرار باشد و هم هزینه های آن با بودجه شما  مطابقت کند!  یا اینکه در شهرستان یا خارج از کشور هستید و همیشه آرزوی داشتن یک دفتر کار در تهران و تلفن با پیش شماره 021را داشته اید!

پاسخگوی تمام خواسته های شما "دفتر کار همراه" است. با کمترین هزینه، در سریعترین زمان ممکن دفتر کارتان را در تهران مرکز اصلی کسب و کار در ایران راه اندازی کنید!
 

آیا مزایای استفاده از دفتر کار همراه (Virtual Office) را می دانید؟

آیا می دانید با پرداخت هزینه ای اندک می توانید یک دفتر کار در پایتخت ایران داشته باشید؟


مهم نیست که کجای دنیا هستید!!!

امکانات

 منشی تلفنی، فکس، پیامگیر صوتی، انتقال مکالمه، پخش پیام معرفی شرکت، شرایط زمانی پاسخگویی ....


امکان گذاشتن پیغام خوش آمد گویی به فرد تماس گیرنده (به عنوان مثال: "از تماس شما با شرکت دفترکارهمراه سپاسگزاریم. جهت گذاشتن پیغام صوتی کلید 1 ، ارسال فکس کلید 2....")

ضبط پیامهای صوتی مشتریان شما

  در این حالت مشتریان بدون ارتباط با شما برای شما پیام صوتی خواهند فرستاد و شما این پیامها را علاوه بر دریافت در ایمیل خود، از طریق تلفن یا موبایل نیز خواهید شنید.

دریافت فکس شما بدون نیاز به هیچگونه تجهیز سخت افزاری یا نرم افزاری فکسهای مشتریان خود را در ایمیل تان دریافت خواهید نمود ... در هر کجای دنیا که باشید.

امکان اتصال به تلفنهای همراه یا ثابت شما بدون اطلاع مشتری


در این حالت مشتری با فشردن یکی از اعداد تلفن جهت ارتباط با اپراتور یا واحدهای مختلف شما، به تلفن همراه یا ثابت شما در تهران یا شهرستان متصل می شود چرا که هیچ کس بهتر از شما نمی تواند با مشتری ارتباط برقرار نماید!

دریافت کلیه پیام های صوتی و فکس های دریافتی از طریق ایمیل شما تمامی پیام های مشتریان و فکس های ارسالی آنان را به راحتی درون ایمیل خود همیشه همراه خواهید داشت...

امکان تنظیم شرایط زمانی پاسخگویی در شب ..روز ...ساعات تعطيل و يا كاري شركت  


در این حالت مشتریان شما در زمانهای مشخصی از روز (مثلاً ساعت 9 صبح تا 6 عصر) امکان برقراری تماس با اپراتور (دایورت روی تلفن یا موبایل) را خواهند داشت و در خارج از این بازه زمانی پیام دیگری برای مشتری پخش خواهد گردید که مثلاً پایان ساعت کاری شرکت را اعلام و  از مشتری جهت درج پیام صوتی دعوت می نماید!

امکان پخش اطلاعات فعالیت ها، توانمندی ها و محصولات شما برای مشتری در این حالت مشتری با فشردن کلیدهای مورد نظر شما اطلاعات کاملی در خصوص فعالیت ها، خدمات یا محصولات قابل ارائه شما خواهد شنید بدون آنکه شما یا همکارانتان حضور داشته باشید...

شنیدن کلیه پیامهای صوتی تماس گیرندگان از راه دور ( از طریق تماس با خط اختصاصی خودتان و وارد کردن کلمه عبور)
 

مزایا

کسب اعتبار سازمانی عدم نیاز به نیروی کادر دفتری ایجاد دفتر کار در تهران؛ مرکز تجارت ایران دسترسی به سازمان شما همیشه، همه وقت و همه جا تجهیز محل کسب و کار به امکانات روز ارتباطی و مخابراتی حفظ و گسترش ارتباط با مشتریان و عدم از دست دادن ارتباط آن‌ها  بدون نیاز به سرمایه گذاری بالای راه اندازی خطوط و نجهیزات و نگهداری و پشتیبانی  ضمناً در این سرویس امکان برقراری شماره های 5 و 6 رقمی نیز وجود دارد.

توضیح


در صورت پرداخت عضویت سالیانه، مبلغ 15% و 6 ماهه 5% تخفیف در نظر گرفته می شود.

حداقل قرارداد دفتر کار همراه 8 رقمی، 3 ماه می باشد.

در صورت نیاز به تغییر سرویس مثلاً از 8 رقمی به 5 رقمی مدت زمان باقیمانده از قرارداد قبلی برای قرارداد جدید لحاظ می گردد.

جهت انتقال مکالمه (دایورت) بر روی موبایل یا تلفن ثابت مبلغ 50،000 تومان به عنوان ودیعه دریافت می گردد که صورتحساب انتقال مکالمه در پایان دوره (یا بازه های 3 ماهه) به همراه گزارش کارکرد الکترونیکی برای شما ارسال خواهد گردید.


انتخاب شماره های ویژه (طلایی) مبلغ 10،000 تومان به مبلغ ماهیانه خواهد افزود.

لطفاً در صورت نیاز به استفاده یا داشتن هرگونه سوال یا پیشنهاد در خصوص این سرویس با دفترکارهمراه تماس حاصل نمایید.

مثالهایی از کاربرد دفتر کار همراه:


1- شما یک مهندس هستید و به دلیل عضویت در سازمان نظام مهندسی امکان ارائه سرویس یا خدمات فنی به صورت حقیقی یا حقوقی را دارید. از طرفی به خاطر استخدام در یک شرکت مهندسی یا پیمانکاری نمی توانید دفتر کار مستقلی داشته باشید یا اینکه هزینه های سنگین  داشتن دفتر در تهران برای شما غیر قابل تامین است.

با خرید یک دفتر کار همراه و پرداخت مبلغ ماهیانه ناچیز دفتر کار خود را در تهران راه اندازی می نمایید. برای مشتریان خود یک پیام خوش آمدگویی از طرف شرکتتان پخش می نمایید. فکس های ارسالی آنان را در ایمیل خود دریافت  می کنید و حتی می توانید پیامهای مشتریان خود را نیز همیشه همراه خود و در ایمیل دریافت نمایید. دیگر چه نیازی به ایجاد یک دفتر فیزیکی با هزینه های بالای پشتیبانی و نگهداری و کادر دفتری خواهید داشت؟؟؟!!


2- شرکت شما یک آگهی استخدام در روزنامه چاپ می کند و انتظار دارد که متقاضیان جهت ثبت اطلاعات رزومه خود به وب سایت شرکت مراجعه و فرم استخدام را تکمیل نمایند. با توجه به قانون روزنامه ها جهت درج آگهی شما بایستی شماره تماس شرکت را نیز در آگهی قید
نمایید....

زمان درج آگهی عده بسیاری با شرکت شما تماس خواهند گرفت و از همکاران شما در خصوص چگونگی ارسال رزومه، زمان مصاحبه، مکان .... سوالات فراوانی خواهند پرسید و عملا وقت سازمان شما جهت پاسخگویی به سوالات استخدام شوندگان به هدر خواهد رفت.

با تهیه دفتر کار همراه و پخش یک پیام صوتی به صورت مثال زیر، متقاضیان استخدام را به مسیر مورد نظر خویش راهنمایی خواهید نمود.

"از تماس شما با ( نام شرکت )   سپاسگذاریم. لطفاً جهت استخدام به (آدرس اینترنتی )  ما  مراجعه و فرم استخدام را تکمیل نمایید. ضمناً می توانید با فشردن کلید 1 رزومه خود را فکس نمایید. با تشکر شرکت تولیدی ( نام شرکت )


فکس های دریافتی از متقاضیان به طور اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهند شد، فرم های استخدام نیز که در سایت تکمیل می گردند.....


3- شرکت شما تولید کننده یا فروشنده محصولی است و شما می خواهید با ایجاد یک دفتر کار مجازی مشتریان خود را در خصوص محصولات خود به صورت اتوماتیک مطلع نمایید. مثال زیر را دنبال نمایید:

"با تشکر از تماس شما با شرکت بازرگانی ما ، لطفاً جهت اطلاع از قیمت تشک های مخصوص کودکان کلید 1، تشکهای یک نفره کلید 2 و تشکهای دو نفره کلید 3 را فشار دهید."

حال مشتری با فشردن هر کلید مشخصات، قیمت، نحوه سفارش و هر آنچه که بخواهید بداند خواهد شنید. این سرویس با در اختیار قراردادن تا 20 ورودی تماس به مشتریان شما این امکان را می دهد تا هیچگاه بوق اشغالی جهت دریافت اطلاعات شرکت شما نشنوند!

همین الان دفترکارهمراه خود را راه اندازی نمایید...

نمونه ایی از دفترکارهمراه:  47626466_021

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  می توانند  با تلفن های  زیر تماس  برقرار نمایند

علاقمندان  می توانند جهت کسب  اطلاعات بيشتر با شماره تلفن های زیر  تماس بگیرند
77194041_021
77894312_021
09191630938
 ادرس :م نبوت(7 حوض)_خ گلبرگ شرقي _حد فاصل خ دردشت و اتوبان باقري_خانه كارافريني_ط 2

 

****

 

منبع : مقاله ارسالی  " ایجاد دفاتر كار همراه  به همراه اعتماد سازی ، فرصتی برای کارآفرینان " فرشته فروغي -tavoni_vistaya@yahoo.com- انتشار سایت فکرنو -مرداد ماه 1391

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

 

 

 

               
  برای اطلاع از به روز شدن سايت  فکرنو  ، ابتدا نام و سپس  پست الکترونيکی  خود را وارد نماييد.      

 

 

 

 

         جستجو در سايت فکر نو

 

 

 

 

 

بازگشت به صفحه اصلی  

 

 

 

 

سایت فکرنو-سایت خلاقیت ،نوآوری و کارآفرینی

wwww.fekreno.org